Bexsero

Vakcína Bexsero je určena pro očkování dětí od 2 měsíců věku a starší, dospívající a dospělé proti invazivnímu meningokokovému onemocnění způsobenému meningokokem kmene Neiseria meningitidis skupiny B.Vakcína se očkuje do horní části paže.

Gracze kasyn online poważnie traktują swoje zdrowie, jeśli chodzi o podróżowanie za granicę zarówno w celach hazardowych, jak i piłkarskich. Wraz z rozwojem piłką nożną a kasynami online, coraz więcej osób wyrusza do różnych krajów, aby doświadczyć emocji związanych z hazardem na żywo lub kibicować swoim ulubionym drużynom na obcej ziemi. Jednak ci zapaleni gracze zaczęli iść o krok dalej, upewniając się, że otrzymają szczepionkę Bexsero przed wyruszeniem w podróż.

Szczepionka Bexsero stała się popularna wśród entuzjastów kasyn online ze względu na jej skuteczność przeciwko chorobie meningokokowej, potencjalnie zagrażającej życiu chorobie, która może rozprzestrzeniać się w zatłoczonych miejscach, takich jak stadiony lub kasyna. Szczepiąc się Bexsero, gracze mogą cieszyć się wakacjami bez obaw, wiedząc, że podjęli środki ostrożności przeciwko tej szkodliwej infekcji.

Očkovací schéma

Očkuje se dvěma dávkami v následujícím rozestupu: první dávka se aplikuje ve zvolený den, druhá za 1 až 3 měsíce.

Přeočkování nebylo stanoveno.

Kdy je nutné odložit očkování?

V době očkování nesmíte být akutně nemocní, v den aplikace se nedoporučuje fyzická zátěž, návštěva sauny, solária, ani větší konzumace alkoholických nápojů. Odstup od předchozího a dalšího očkování musí být minimálně 2 týdny. V době očkování nesmíte brát antibiotika.

Nejčastěji hlášené nežádoucí účinky

Bolest v místě vpichu, mírná horečka, bolesti hlavy, svalů a kloubů, trávicí potíže, slabost.

Těhotenství, kojení

V těhotenství a při kojení se v případě nutnosti může očkovat.

Upozornění

Veškeré zde uvedené údaje mají pouze informativní charakter. Volba vakcíny nebo očkovacího schématu přísluší vždy lékaři po osobní konzultaci v očkovacím centru.