FKSP příspěvek na očkování

Využijte svůj FKSP příspěvek na očkování

Nyní vám nabízí váš zaměstnavatel čerpání prostředků z tzv. fondu kulturních a sociálních potřeb a vy máte možnost něco pro své zdraví.

Co je FKSP?

Za zkratkou FKSP se skrývá fond kulturních a sociálních potřeb. Tím disponují všechny státní a příspěvkové organizace a používají ho pro blaho svých zaměstnanců. U nás ho nyní můžete využít v kategorii Očkování a chránit jak sebe, tak svoje blízké.

JAK POSTUPOVAT?

Ověřte si prosím u vašeho zaměstnavatele, v jaké výši je možné čerpat naše očkování prostřednictvím Fondu kulturních a sociálních potřeb. Následně nám zavolejte na tel.: +420 777 763 155 nebo napište email na sestraccm@prophylaxis.cz, ve kterém bude uvedena částka určená k vyčerpání, seznam vybraného očkování a případně fakturační údaje požadované vaším zaměstnavatelem.

 

Fakturu, kterou Vám připravíme, jednoduše předáte svému zaměstnavateli. Jakmile bude faktura uhrazená, objednáme Vás a pak stačí jen přijít v domluvený čas a bez čekání se nechat oočkovat. V případě, že by se chtělo očkovat více zaměstnanců z vaší organizace, můžeme se domluvit přímo s vaším zaměstnavatelem na vystavení souhrnné faktury.