NOVĚ LZE U NÁS VYUŽÍT FKSP!

29. 10. 2020

CO JE FKSP?

Jste učitel, pracovník ve zdravotnictví či státní úředník a chtěli by jste, aby vám zaměstnavatel přispěl na očkování? Je to snažší než si myslíte. Využijte FKSP neboli Fond kulturních a sociálních potřeb velmi pravděpodobně zřizovaný vašim zaměstnavatelem a nechte si od nás vystavit fakturu, kterou vám váš zaměstnavatel proplatí.
Fond FKSP je fond zřizovaný zaměstnavateli, kteří patří mimo jiné k organizační složce státu či jsou příspěvkovou organizací. Jedná se tedy například o mateřské či základní školy, ministerstva, nemocnice apod. Účelem FKSP je poskytování příspěvků – benefitů, např. na očkování daného zaměstnance i jeho rodinných příslušníků.

JAK POSTUPOVAT?

Ověřte si prosím u vašeho zaměstnavatele, zda a v jaké výši je možné čerpat naše očkování prostřednictvím Fondu kulturních a sociálních potřeb. Následně nám napište email na sestraccm@prophylaxis.cz, ve kterém bude uvedena částka určená k vyčerpání, seznam vybraného očkování a případně fakturační údaje požadované vaším zaměstnavatelem. Fakturu, kterou Vám připravíme, jednoduše předáte svému zaměstnavateli. Jakmile bude faktura uhrazená, objednáme Vás a pak stačí jen přijít v domluvený čas a bez čekání se nechat oočkovat. V případě, že by se chtělo očkovat více zaměstnanců z vaší organizace, můžeme se domluvit přímo s vaším zaměstnavatelem a vystavovat souhrnné faktury.