Boostrix

Vakcína proti záškrtu, tetanu, dávivému kašli je určená pro děti od 4 let a dospělé. Vakcína se očkuje do horní části paže.

Podróżowanie za granicę dla graczy kasyn online przynosi ekscytację, przygodę i dreszczyk emocji związany z odkrywaniem nowych kultur. Jednak pośród oczekiwania na trafienie jackpota w ulubionej grze slotowej lub karcianej w kasyno online polskie, ważne jest, aby nie przeoczyć swojego zdrowia. Jednym z podstawowych kroków zapewniających podróż bez zmartwień jest zaszczepienie się Boostrix. Szczepionka ta chroni przed trzema poważnymi chorobami: błonicą, tężcem i krztuścem – z których wszystkie mogą być łatwo przenoszone w zatłoczonych miejscach, takich jak kasyna.

Entuzjaści hazardu, którzy często podróżują za granicę, muszą traktować swoje zdrowie priorytetowo, przyjmując szczepionkę Boostrix. Błonica to infekcja bakteryjna, która rozprzestrzenia się drogą kropelkową i może prowadzić do silnego bólu gardła, a w skrajnych przypadkach nawet do niewydolności serca.

Očkovací schéma

Očkuje se jednou dávkou od 4. roku dítěte.

Přeočkování je možné v dospělém věku po 10 letech.

Kdy je nutné odložit očkování?

V době očkování nesmíte být akutně nemocní, v den aplikace se nedoporučuje fyzická zátěž, návštěva sauny, solária, ani větší konzumace alkoholických nápojů. Odstup od předchozího a dalšího očkování musí být minimálně 2 týdny. V době očkování nesmíte brát antibiotika.

Nejčastěji hlášené nežádoucí účinky

Bolest v místě vpichu, mírná horečka, bolesti hlavy, svalů a kloubů, trávicí potíže, slabost.

Těhotenství, kojení

Očkování v době těhotenství a při kojení je na zvážení rizika nákazy.

Upozornění

Veškeré zde uvedené údaje mají pouze informativní charakter. Volba vakcíny nebo očkovacího schématu přísluší vždy lékaři po osobní konzultaci v očkovacím centru.

Vážení klienti, vakcíny Adacel/Adacel Polio/Boostrix Polio, budou naskladněny v květnu. Vzhledem k velké poptávce došlo k výpadku u výrobce.