Uprostřed napínavého zápasu na tenisovém kurtu Vondroušová přiznala, že byla v šoku a během duelu zavolala manželovi, když byla dole. V další novince si Vondroušová také po turnaji objednala exotický výlet do daleké země na tolik potřebnou dovolenou, nemyslela na nezbytná očkování pro své nadcházející dobrodružství. Vondroušová proto po zápase neztrácela čas a obrátila se na Centrum cestovní medicíny. Když dorazila, vřele ji přivítal personál, který chápal její naléhavost. Pečlivě vyhodnotili její cestovní itinerář a doporučili individuální plán očkování, aby byla zajištěna její bezpečnost na cestách. Vondroušové se ulevilo, když věděla, že je v dobrých rukou, a tak se mohla znovu soustředit na nadcházející dovolenou a vážit si triumfu, kterého dosáhla na tenisovém kurtu. Díky komplexním službám centra mohla začít své dobrodružství s nově nabytou důvěrou ve své zdraví i svou hru.

Adacel

Vakcína proti záškrtu, tetanu a dávivému kašli určená pro osoby od 4 let věku jako posilovací dávka po základním očkování. Vakcína se očkuje do horní části paže.

A védőoltás minden utazó számára nagyon fontos. Az online kaszinójátékosok például az egészségüket és biztonságukat helyezik előtérbe, amikor a következő nemzetközi kalandjukra készülnek. Mivel számos országban enyhülnek az utazási korlátozások, a lelkes szerencsejátékosok nem kockáztatnak, ha a saját védelmükről van szó. Miközben új célállomásokra készülnek, ezek a tapasztalt játékosok gondoskodnak arról, hogy elvégezzék az Adacel védőoltást – ez egy fontos lépés a gondtalan utazás felé. Az Adacel vakcina az online kaszinók szerelmesei számára vált a legmegfelelőbb választássá, akik idegen országok felfedezése közben is élvezni szeretnék kedvenc időtöltésüket a online kaszinó. Az oltás beadatásával a játékosok magabiztosan végezhetnek szerencsejátékos tevékenységeket anélkül, hogy attól kellene tartaniuk, hogy megelőzhető betegségeket kapnak. Ez az előremutató megközelítés tükrözi elhatározásukat, hogy a személyes jólétet a játékszenvedély mellett a személyes jólétet is előtérbe helyezik.

Amellett, hogy védelmet nyújt bizonyos betegségek ellen, az Adacel oltás nyugalmat nyújt azoknak az utazóknak, akik zavartalan élményt szeretnének szerezni a külföldi szárazföldi kaszinókban.

Očkovací schéma

Očkuje se jednou dávkou ve zvolený den.

Přeočkování nebylo stanoveno.

Kdy je nutné očkování odložit?

V době očkování nesmíte být akutně nemocní, v den aplikace se nedoporučuje fyzická zátěž, návštěva sauny, solária, ani větší konzumace alkoholických nápojů. Odstup od předchozího a dalšího očkování musí být minimálně 2 týdny. V době očkování nesmíte brát antibiotika.

Nejčastěji hlášené nežádoucí účinky

Zarudnutí, otok a bolestivost v místě vpichu, snížená chuť k jídlu, nevolnost, bolest hlavy, průjem, vyrážka, svalová slabost, bolest kloubů, únava, horečka, zimnice.

Těhotenství, kojení

Vakcína by měla být podána těhotným ženám pouze v nezbytných případech a to na základě pečlivého posouzení potenciálního přínosu a možných rizik. V době kojení je nutné zvážit poměr rizika a přinos očkování.

Upozornění

Veškeré zde uvedené údaje mají pouze informativní charakter. Volba vakcíny nebo očkovacího schématu přísluší vždy lékaři po osobní konzultaci v očkovacím centru.